Batonik kąpielowy – Bio Melisa

Batonik kąpielowy – Bio Melisa

Zawartość ekstraktu z nasion kakaowca oraz oliwy z oliwek bogatych w antyoksydanty chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Skóra po kąpieli jest doskonale nawilżona, miękka i gładka w dotyku. Wyciąg z melisy łagodzi podrażnienia i odświeża skórę.

 

Sposób użycia: Jeden batonik (50g) wystarcza na 1-2 kąpiele. Odpowiednią porcję batonika umieścić w wannie i odkręcić ciepłą wodę. Batonik w kontakcie z wodą zacznie się rozpuszczać i musować. Po kąpieli wystarczy spłukać ciało wodą, nie jest konieczne stosowanie mydła. Rozkoszuj się naturalnym aromatem oraz odżywioną i nawilżoną skórą! Odpowiedni do każdego rodzaju skóry.

 

Produkt nie nadaje się do spożycia! Uwaga: wanna po kąpieli może być śliska! Wyczyść wannę po użyciu. Przechowuj produkt chłodnym i suchym miejscu.

 

Składniki: Sodium Bicarbonate, Theobroma Cacao*, Citric Acid, Zea Mays Starch*, Olea Europea Oil*, Melissa Officinalis Leaf*, Parfum (Essential Oil), Linalool**, Limonene** *składniki z kontrolowanych upraw ekologicznych, **składniki olejków eterycznych 41% składników pochodzi z upraw ekologicznych