Batonik kąpielowy – Bio Limonka & Makadamia

Batonik kąpielowy – Bio Limonka & Makadamia

Zawartość masła kakaowego oraz oleju makadamia bogatych w antyoksydanty chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników oraz przyspiesza procesy regeneracyjne skóry. Skóra po kąpieli jest doskonale nawilżona, miękka i gładka w dotyku. Ekstrakt z trawy cytrynowej odświeża skórę i pobudza zmysły.

Zapach: owocowy, lekko ziołowy, cytrusowy.

Działanie: poprawiające nastrój, afrodyzujące, wspomagające koncentrację.

Sposób użycia: Jeden batonik (50g) wystarcza na 1-2 kąpiele. Odpowiednią porcję batonika umieścić w wannie i odkręcić ciepłą wodę. Batonik w kontakcie z wodą zacznie się rozpuszczać i musować. Po kąpieli wystarczy spłukać ciało wodą, nie jest konieczne stosowanie mydła. Rozkoszuj się naturalnym aromatem oraz odżywioną i nawilżoną skórą! Produkt odpowiedni do każdego rodzaju skóry.

Produkt nie nadaje się do spożycia! Uwaga: wanna po kąpieli może być śliska! Wyczyść wannę po użyciu. Przechowuj produkt chłodnym i suchym miejscu.

Składniki: Sodium Bicarbonate, Theobroma Cacao Butter*, Citric Acid, Zea Mays Starch*, Macadamia Ternifolia Seed Oil*, Calendula Officinalis Flower*, Parfum (Essential Oil)*, Limonene** *składniki z kontrolowanych upraw ekologicznych, **składniki olejków eterycznych 42% składników pochodzi z upraw ekologicznych