Batonik kąpielowy – Bio Kokos

Batonik kąpielowy – Bio Kokos

Zawartość ekstraktu z nasion kakaowca oraz oleju kokosowego bogatych w antyoksydanty chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Skóra po kąpieli jest doskonale nawilżona, miękka i gładka w dotyku. Ekstrakt z prawoślazu lekarskiego łagodzi wszelkie podrażnienia skóry.

Zapach: słodki, owocowy.

Działanie: uspokajające, orzeźwiające, regenerujące.

Sposób użycia: Jeden batonik (50g) wystarcza na 1-2 kąpiele. Odpowiednią porcję batonika umieścić w wannie i odkręcić ciepłą wodę. Batonik w kontakcie z wodą zacznie się rozpuszczać i musować. Po kąpieli wystarczy spłukać ciało wodą, nie jest konieczne stosowanie mydła. Rozkoszuj się naturalnym aromatem oraz odżywioną i nawilżoną skórą! Produkt odpowiedni do każdego rodzaju skóry.

Produkt nie nadaje się do spożycia! Uwaga: wanna po kąpieli może być śliska! Wyczyść wannę po użyciu. Przechowuj produkt chłodnym i suchym miejscu.

Składniki: Sodium Bicarbonate, Theobroma Cacao Butter*, Citric Acid, Zea Mays Starch*, Cocos Nutrifera (Coconut) Oil *, Althea Officinalis Extract*, Parfum (Essential Oil), Linalool** *składniki z kontrolowanych upraw ekologicznych, **składniki olejków eterycznych 41% składników pochodzi z upraw ekologicznych