Batonik kąpielowy – Bio Granat

Batonik kąpielowy – Bio Granat

Zawartość masła kakaowego oraz oleju z nasion granatu bogatych w antyoksydanty chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Skóra po kąpieli jest doskonale nawilżona, miękka i gładka w dotyku. Dodatkowo zawarty ekstrakt i olej z pestek granatu działa przeciwzapalnie i wspomaga naturalne procesy regeneracji skóry.

Zapach: aromatyczny, słodki, owocowy.

Działanie: pobudzające, regenerujące, odżywcze.

Sposób użycia: Jeden batonik (50g) wystarcza na 1-2 kąpiele. Odpowiednią porcję batonika umieścić w wannie i odkręcić ciepłą wodę. Batonik w kontakcie z wodą zacznie się rozpuszczać i musować. Po kąpieli wystarczy spłukać ciało wodą, nie jest konieczne stosowanie mydła. Rozkoszuj się naturalnym aromatem oraz odżywioną i nawilżoną skórą! Produkt odpowiedni do każdego rodzaju skóry.

Produkt nie nadaje się do spożycia! Uwaga: wanna po kąpieli może być śliska! Wyczyść wannę po użyciu. Przechowuj produkt chłodnym i suchym miejscu.

Składniki: Sodium Bicarbonate, Theobroma Cacao Butter*, Citric Acid, Zea Mays Starch*, Punica Granatum Seed Oil*, Punica Granatum Extract*, Parfum (Essential Oil), Linalool**, Limonene**, Geraniol** *składniki z kontrolowanych upraw ekologicznych, **składniki olejków eterycznych 41% składników pochodzi z upraw ekologicznych