Batonik kąpielowy – Bio Bławatek

Batonik kąpielowy – Bio Bławatek

Zawartość masła kakaowego oraz oliwy z oliwek bogatych w antyoksydanty chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Skóra po kąpieli jest doskonale nawilżona, miękka i gładka w dotyku. Dodatek wyciągu z bławatka sprawia, że podczas kąpieli zostają złagodzone wszelkie podrażnienia skóry.

Zapach: kwiatowy, owocowy, ciepły, delikatny.

Działanie: łagodzące, uspokajające.

Sposób użycia: Jeden batonik (50g) wystarcza na 1-2 kąpiele. Odpowiednią porcję batonika umieścić w wannie i odkręcić ciepłą wodę. Batonik w kontakcie z wodą zacznie się rozpuszczać i musować. Po kąpieli wystarczy spłukać ciało wodą, nie jest konieczne stosowanie mydła. Rozkoszuj się naturalnym aromatem oraz odżywioną i nawilżoną skórą! Produkt odpowiedni do każdego rodzaju skóry.

Produkt nie nadaje się do spożycia! Uwaga: wanna po kąpieli może być śliska! Wyczyść wannę po użyciu. Przechowuj produkt chłodnym i suchym miejscu.

Składniki: Sodium Bicarbonate, Theobroma Cacao Butter*, Citric Acid, Zea Mays Starch*, Olea Europea Oil*, Centaurea Cyanus Flower (Cornflower) Extract*, Parfum (Essential Oil)*, Linalool**, Limonene**, Eugenol**, Evernia Prunastri Extract**, Evernia Furfuracea Extract** *składniki z kontrolowanych upraw ekologicznych, **składniki olejków eterycznych 41% składników pochodzi z upraw ekologicznych